Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Equipe

Товари брендуEquipe

Компанія Equipe Cerámicas є відносно «молодим» гравцем на ринку керамічних виробів – перша партія плитки побачила світ в останньому році минулого століття. Минуло всього два десятка років, і сьогодні виробник входить в топ світових лідерів виробників кераміки.

З самого початку своєї роботи компанія зосередила всю увагу на досить маловикористовувані ніші – виробництві невеликих декоративних елементів. При цьому особлива увага приділялася не тільки якістю і зовнішнім виглядом продукції, але і її екологічності.

Плитка Equipe сьогодні виробляється на одному з найбільш технічно оснащених підприємств Європи. За своєю красою і вишуканістю вона практично не має конкурентів: настільки вдало гармонує як з власними колекціями бренду, так і зі сторонніми лінійками.

Основні особливості

Продукція Equipe, купити яку пропонує наша компанія, випускається в «стандартному» і «малому» форматах. Компанія одна з перших запустила новітню лінію з виробництва настінної плитки габаритами 5 на 5 і 10 на 10 см.
Ці розміри стали найбільш «вдалої» знахідкою: завдяки величезній кольоровій гамі продукція отримала визнання у багатьох знаменитих архітекторів і дизайнерів не тільки в Іспанії, але і у всьому світі. Невеликий розмір дозволяє використовувати кераміку Екуіп практично повсюдно.

Керамограніт Equipe вибирають для оформлення інтер’єрів:
кухонь;
ванних кімнат;
прихожих і навіть спалень.

Крім вже звичних розмірів (квадратів і прямокутників) представлені і нестандартні варіанти у вигляді шестикутників, наприклад. Витонченість і ефектність зовнішнього вигляду відображає найбільш актуальні тенденції. При цьому вартість виробів залишається більш ніж помірною, що не може не радувати вітчизняного споживача, що шукає краще співвідношення ціни і якості.

Відзначаємо також той факт, що, на відміну від більшості конкурентів, продукцію бренду можна купити квадратними метрами. Це дозволяє більш точно розрахувати метраж і знизити вартість інтер’єрного облицювання, зменшивши при цьому кількість відходів.

Асортимент і укладання

Сьогодні під брендом Екуіп випускається:
керамограніт стандартного розміру;
інтер’єрна плитка на стіну малого розміру;
підлоги керамоплітка;
керамічна і скляна мозаїка;
різні декор-елементи;
суміші для укладання.

Використовуючи спеціальний клей і суміші від Equip, можна легко і швидко здійснити укладання. При цьому, навіть не маючи будівельного досвіду, ви отримаєте витончено виглядають керамічну поверхню.