Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Tubadzin

Найвідоміша група компаній Tubadzin (Польща) вважається одним з визнаних лідерів у виробництві та реалізації керамічної плитки вищого сорту. Уже кілька десятків років, практично з самого моменту заснування, основними критеріями компанії є прагнення до професійного росту і постійного розширення асортименту.
Хто купує плитку Tubadzin? Найширше коло клієнтів, починаючи від середнього класу і закінчуючи покупцями з високим рівнем доходів і підвищеними вимогами. Максимальний асортимент продукції, гнучка цінова політика, співпраця з відомими дизайнерами дозволяють бренду задовольняти будь-який, часом найвишуканіший смак.

Асортимент

В даний час асортимент продукції представлений в чотирьох основних лінійках і серіях:

Tubadzin

Domino

Korzilius

Arte

Кожна колекція є осередком смаку, стилю і практичності, відрізняючись між собою різними дизайнерськими рішеннями, розмірами і призначенням. Ефектна і витончена плитка Tubadzin прекрасно підійде тим поціновувачам, хто постійно знаходиться в пошуку нових і оригінальних ідей і рішень.
З її допомогою можна створювати по-справжньому унікальні інтер’єри, ефектно обігравати особливості приміщень, візуально розширювати навіть самі невеликі ванні кімнати. Найпопулярнішими серед покупців залишаються кілька серій лінійки Tubądzin:

  • Colour (яскраві і соковиті плитки великого розміру)
  • Pastel (плитка для комерційного використання)
  • Majolika (кераміка, створена за середземноморським мотивами).

Фахівці нашого магазину допоможуть вам підібрати і купити Tubadzin плитку, яка розкриє весь прихований потенціал вашого інтер’єру. Ми гарантуємо високу якість і найдоступніші ціни.