Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Baldocer

Товари брендуBaldocer

https://www.keramag.kh.ua/?s=Baldocer

На думку багатьох фахівців, витоки керамічного виробництва та історичні традиції закладені іспанськими виробниками. Дійсно, одні з найстаріших світових брендів знаходяться саме на території Іспанії і Італії – тут дивним чином зійшлися безліч факторів:
наявність сировинної бази;
найвища потреба в керамічних виробах;
давні середньовічні і римські технології випалу.

Сьогодні практично кожен іспанський бренд вважається затребуваним і одним з них є Baldocer – відносно молода за світовими стандартами, але при цьому вже затребувана кінцевим споживачем торгова марка.

Основні особливості

Продукція Baldocer, купити яку в асортименті пропонує наша компанія, відрізняється від конкурентів оригінальністю стилю і при цьому примудряється зберігати вірність старим традиціям керамічного виробництва.
Компанія була заснована в 1994 році і на те, щоб стати відомою в усьому світі, їй знадобилося всього близько двох десятків років. Сьогодні плитку настінну Baldocer купують споживачі в більш ніж сотні країн по всьому світу.
Виробник не зупиняється на досягнутому результаті і постійно працює над тим, щоб продукція залишалася популярною і затребуваною. Для цього випускаються навіть тематичні колекції для окремих світових регіонів (Середземномор’я, Скандинавія, Африка та ін.).

Що відрізняє продукцію Балдоцер від основних конкурентів? Перш за все, це сировина. Для виготовлення своєї продукції компанія використовує особливий сорт червоної глини, який можна знайти тільки на Апеннінському півострові.
Ця сировина характеризується відмінними технічними характеристиками і експлуатаційними параметрами, відрізняючись універсальністю і практичністю у використанні. Обираючи продукцію Baldocer, ви можете бути впевнені в її надійності та стійкості до зношування в приміщеннях з максимальною відвідуваністю.

Чому споживач вибирає Балдоцер? Виробник використовує виключно якісну сировину і сучасну виробничу базу. Над зовнішнім оформленням працюють кращі дизайнери Старого Світу, а безпеку і екологічність продукції підтверджена відповідними сертифікатами.
Сфера застосування плитки від Baldocer досить обширна, вона використовується як в приватних домоволодіннях і квартирах, так і в громадських установах, на вокзалах, в торгових центрах. Стійкість до пошкоджень і зносу, доступна ціна, естетика зовнішнього вигляду роблять продукцію від відомого іспанського бренду непоганим вкладенням коштів.