Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Рекомендовані товари

Без керамічної облицювання важко уявити ремонт житла і обробку громадської будівлі. Магазин плитки Keramag в Харкові реалізує продукцію надійних виробників з України, а також з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Вибір на користь кераміки роблять з трьох причин: через практичності, довговічності і краси. Продукція ділиться на три категорії:

Фірмова керамічна плитка – ціна в гармонії з якістю

Магазин Keramag пропонує купити плитку в Харкові подвійного і одинарного випалу. Перший варіант – плід технології, суть якої з глибини століть. Матеріал легкий, пористий. Добре підходить для стін всередині приміщень. Монокоттура важче, має більш щільну структуру. Її використовують для облицювання підлоги, а деякі різновиди – навіть для зовнішніх робіт. Консультанти магазину плитки в Харкові рекомендують при виборі враховувати:

  • Зносостійкість. Перший і другий клас – для стін. Третій – для підлоги кухні, четвертий – для передпокою і балкона, п’ятий – для офісів і інших громадських приміщень.
  • глазурирования. Кераміка з глазур’ю підходить для внутрішньої обробки, кахель без неї може експлуатуватися в особливо складних умовах.
  • Обробку поверхні (глянсова або матова).
  • Спосіб укладання. Шовна або безшовна технологія.

Якщо покупець шукає надійний бренд плитки, купити в Харкові можна:

  • Kerama Marazzi (РФ-Італія);
  • pamesa (Іспанія);
  • Tubadzin (Польща);
  • Ceramika Konskie (Італія-Польща);
  • Invena (Польща) та ін.

Керамограніт

За керамограниту виділяють 4 різновиди поверхні: глазурований, поліровану, частково поліровані і матову. Якщо є бажання зробити облицювання під дерево, мармур або травертин, має сенс придивитися до керамогранитной глазурований плитці, в Харкові купити її можна за доступною ціною. Поліровані різновиди найкапризніші, за ними потрібен догляд, матові – найбільш зносостійкі. Сатинований керамограніт має м’який світінням. Керамограніт морозостійкий, не вигоряє від ультрафіолету, не боїться вологи. Ще одна перевага – рівномірність забарвлення по всій товщині. З цих причин високим попитом при облаштуванні комерційних об’єктів користується саме керамогранітна плитка, Харків і Дніпро віддають їй перевагу.

Клінкер

Купити плитку клінкер в нашому інтернет-магазині простіше простого. Магазин пропонує безліч матеріалів для фасадів, ступенів та ін. У колекції, призначені для облицювання ступенів, входять кутові елементи. Клінкерна плитка, купити яку можна з доставкою, не обов’язково великоформатна. Матеріал, що імітує цегляну кладку, має відповідні розміри. Їм обкладають не тільки фасади: його використовують для облаштування ванних кімнат і інших проектів всередині приміщень. Клінкер добре підходить для розстановки просторових акцентів. Купуйте в Keramag фірмову плитку, ціни в інтернет-магазині радують доступністю. Звертайтеся, не пошкодуєте!