Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Grohe

Товари брендуGrohe

Найвідоміший німецький бренд Grohe був заснований в тридцятих роках минулого століття німецьким промисловцем Фрідріхом Грое. За більш ніж 80-річну історію торгова марка перетворилася в еталон якості, надійності і естетичності, пропонуючи покупцям максимальний асортимент виробів для ванної кімнати.
В даний час змішувачі Grohe вважаються найбільш затребуваними і поширеними на світовому ринку сантехніки. Не відстають від них душові програми, інсталяції та інші аксесуари. Компанія Грое має представництва і заводи по всьому світу, пропонуючи споживачеві максимальний комфорт, якість і довговічність виробів.

Елітна сантехніка на будь-який смак

Продукцію Grohe купити в асортименті ви завжди зможете у нас в магазині, консультанти дадуть відповідь на будь-які ваші питання і допоможуть в підборі обладнання для ваших ванних кімнат і санвузлів. Вибираючи цю торгову марку, ви робите інвестиції в надійну і довговічну роботу сантехніки.
Фахівці відзначають бренд Grohe серед багатьох аналогів багато в чому завдяки відношенню компанії до своїх покупців, а також з-за відповідності продукції найвищим стандартам якості. Як вважають в компанії: успіх можливий тільки в тому випадку, якщо розуміти і передбачати побажання своїх клієнтів. Саме тому на протяг десятків років бренд є безальтернативним лідером продажів в Європі.
Компанія має свої дослідницькі центри і конструкторські бюро, в яких розробляються і тестуються найсучасніші зразки сантехніки. Поєднання екологічних і безпечних матеріалів з інноваційними технологіями виробництва гарантують відмінну якість, підвищену надійність, витончений стиль і чудовий дизайн всієї представленої в каталозі продукції.

Особливості виробів

  • Компанія Grohe (Німеччина) запатентувала десятки винаходів в області сучасної сантехніки, серед технологій бренду можна відзначити:
  • EcoJoy (економія води при оптимальному водному потоці);
  • SilkMove (простота в обслуговуванні і експлуатації);
  • StarLight (спеціальне напилення на поверхні зберігає блиск надовго);
  • DreamSpray (інтелектуальні системи подачі води в душових насадках);
  • CoolTouch (захист від отримання опіків від нагрітої поверхні);
  • QuickFix (простота в монтажі);
  • Whisper (ідеальний звук падаючої води);
  • Digital (інтелектуальні системи цифрового управління для максимального комфорту).

Якщо ви шукаєте ідеальну систему в вашу ванну кімнату, ми завжди запропонуємо вам краще!