Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Imola

Товари брендуImola

Радіца керамічного виробництва в Італії закладалися десятки і сотні років тому. Не випадково саме ця країна є визнаним лідером за кількістю елітних торгових марок кераміки, а місто і провінція La Faenza вважається своєрідною світової «столицею керамопліткі».
Фабрика Imola серед багатьох аналогічних компаній стоїть дещо окремо, що не дивно. Саме це підприємство вважається своєрідним «старожилом» в регіоні: перша продукція від торгової марки з’явилася ще в 60-70-х роках 19 століття.
В наші дні Imola вважається одним з лідерів і законодавцем мод в керамічному виробництві не тільки Італії, але і всього світу. Оригінальні колекції, інноваційні рішення в оформленні інтер’єрів та екстер’єрів, точне «запозичення» малюнка у природних і штучних матеріалів, десятки колекцій найрізноманітнішого спрямування допоможуть вам підібрати найкращий для облаштування свого будинку.
Колекції d’Imola вражають своїм багатством і розкішшю, шармом і непередаваним стилем. Не випадково їх вибирають покупці по всьому світу: достатньо один раз побачити одну з лінійок продукції, щоб зрозуміти – краще зробити просто неможливо.

Особливості

Про продукцію найстарішого італійського виробника можна говорити довго, але незмінно вражає одне: увага до найдрібніших і дрібними деталями. Серед багатьох сучасних виробників, які випускають нові колекції по кілька разів на місяць, фабрика Імола відрізняється своїм консерватизмом.
Її продукція вважається визнаною класикою стилю, тому щороку виходить лише невелика кількість новинок. Як зізнається керівництво компанії, плитка Imola у багатьох покупців асоціюється з еталоном, якого апріорі не може бути занадто багато.
Це не заважає підприємству показувати успішний економічне зростання – найстаріший італійський завод з виробництва керамопліткі практично не зупиняє виробництво, відкриваючи нові лінії і застосовуючи у своїй роботі найсучасніше обладнання і технології.

Чому вам варто купити Imola

Це одна з небагатьох торгових марок, що пропонують спеціальну продукцію нестандартного розміру, а також декор і облицювання для найзначніших будівель і історичних споруд. Imola як і раніше залишається лідером світового виробництва, пропонуючи:
досить широкий модельний ряд;
найвищу якість продукції;
нестандартні розміри;
інноваційні рішення в області захисту поверхні плитки;
оригінальність і естетичність колекцій.
Продукція компанії вражає не тільки своїм ідеальним видом і естетикою. За роки свого розвитку фабрика пройшла досить довгий і тернистий шлях, починаючи від традиційної бікоттури і глазурованого керамогранита і закінчуючи сучасними керамогранітними виробами.