Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Imprese

Товари брендуImprese

Imprese – доступне якість
Один з найпопулярніших виробників сантехніки в Європі – компанія Imprese (Чехія) спочатку була створена як дочірнє підприємство з випуску запчастин для змішувачів для відомих і зарекомендували себе брендів. Через кілька років керівництво компанії переглянуло стратегію подальшого розвитку, в зв’язку з чим було прийнято доленосне рішення випускати продукцію під власною торговою маркою.
Тісні налагоджені зв’язки з іншими компаніями виробниками дозволили бренду досить успішно увійти на ринок. Основна одиниця продукції залишилася незмінною: змішувач Imprese став впізнаваним і популярним серед покупців по всій Європі. Для виробництва використовуються як власні потужності, так і співробітництво з партнерами, які постачають картриджі і аератори.

Основна концепція

Продукцію Imprese купити в асортименті ви завжди маєте можливість в нашому магазині, фахівці якого готові відповісти на будь-які питання і допомогти з вибором при необхідності. Цю торгову марку досить легко впізнати серед багатьох конкурентів: в ній ідеально поєднуються начебто простий зовнішній вигляд і в той же час явний стиль і відмінний дизайн.
Ви легко можете використовувати продукцію в будь-якому інтер’єрі, серед безлічі колекцій Импрез кожен покупець зможе підібрати для себе ідеальний варіант. Відомий слоган бренду звучить як «стиль добрих традицій», що легко зрозуміти кожному, хто хоч раз користувався продукцією торгової марки.

Багаторівневий контроль якості

Компанія з самого початку своєї діяльності звертала особливу увагу на якість продукції, що випускається, починаючи від простої латунної болванки і закінчуючи працюючим змішувачів. Різні етапи контролю включають в себе:

  • початковий контроль-перевірка вихідної сировини і комплектуючих;
  • перевірка якості на кожному технологічному етапі виробництва з вибірковим контролем;
  • перевірка кожної одиниці продукції на виході.

Як результат: компанія гарантує п’ятирічну безперервну експлуатацію своєї продукції без необхідності обслуговування. Крім того, на покриття їх хрому також видається аналогічна гарантія.
Окремо варто відзначити якість комплектуючих, серед яких картриджі SEDAL (Іспанія), відповідні сертифікату ISO9001. Ключова особливостей – гарантоване відкривання і закривання картриджа протягом 500 000 циклів, при цьому гарантується точний контроль температури і напору води протягом п’яти років. Рівень шуму в роботі – не більше 18 дБ, що робить змішувач практично безшумним для комфортного використання.