Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Ceramika Color

Товари брендуCeramika Color

Історія торгової марки Ceramica Color починається в 2002 році, коли в польському містечку Копаніни був відкритий дочірній філія відомої групи Ceramika Konskie (Польща-Італія). В даний час функціонують і досить успішно вже близько десятка фабрик по всій Європі, які випускають якісну плитку і кераміку, а також супутні матеріали та аксесуари.

Плитка Ceramica Color проводиться «повним циклом»: компанія є власником власних глиняних кар’єрів, що дозволяє забезпечити низьку собівартість продукції. Співпраця з відомими дизайнерами дозволяє запропонувати максимально широкий асортимент колекцій.

Основні особливості

Купити плитку Ceramica Color, виготовлену за технологією подвійного випалу при температурах понад 1100 градусів, можна в різних форматах і колірному виконанні. Постійно в наявності як настінна плитка, так і підлогові варіанти виробів.
Серед асортименту продукції фахівці особливо відзначають глазурований керамограніт, який відрізняється відмінною міцністю і довговічністю. Якість і відповідність продукції міжнародним нормам і стандартам підтверджено сертифікатами і експертними висновками.
Європейський інститут скла та кераміки зазначив найвищу якість продукції Кераміка Колор, зазначивши її серед безлічі конкурентів на ринку.

Компанія виробник не зупиняється на досягнутому, постійно інвестуючи в нові технології, закуповуючи найсучасніше обладнання і екологічно чисті барвники і глазур.
Якщо ви шукаєте плитку з найкращим співвідношенням ціни і якості, фахівці нашого магазину завжди допоможуть з вибором виробів для облицювання і розкажуть про особливості кожної з колекцій.