Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

La Fabbrica

Товари брендуLa Fabbrica

Найвідоміший в Європі бренд плитки La fabbrica відносно недавно на ринку керамічної продукції. Однак навіть за цей малий термін продукція торгової марки з Італії стала досить затребуваною і популярною.

Цього вдалося досягти, завдяки повній віддачі і професійному підходу до свого бізнесу. Плитка La Fabbrica для зовнішньої і внутрішньої обробки – це досконале поєднання відмінної якості, унікальності та оригінальності колекцій, екологічності всієї продукції, виготовленої на одному з найдосконаліших заводів Європи.

Якщо ви шукаєте по-справжньому шикарні рішення при декоруванні, якщо цінуєте і розумієте, що таке справжній стиль, плитка від італійського бренду вам дійсно сподобається.

Переваги La Fabbrica

Досить символічно, що виробництво розташовується в найвідомішому своїми керамічними традиціями місті Faenza. Якщо і існує місце, яке можна назвати «керамічної столицею» світу, то це саме Фаенца.

Виробник чималу увагу приділяє таким параметрам, як якість вихідної сировини, контролюючи процес обробки на кожній стадії виробництва. На думку багатьох експертів, ключовими особливостями плитки La Fabbrica є унікальні та оригінальні оформлення кожної лінійки з колекції, а також пильна і скрупульозна увага до найдрібніших і дрібними деталями.

Ви ніколи не зустрінете двох повторюваних елементів, а їх своєрідність і неповторність дивують навіть визнаних експертів у галузі дизайну та декору. Купити La fabbrica означає придбати елітну плитку класу «преміум-люкс».

Особливості виробництва

Унікальний і естетичний зовнішній вигляд – заслуга не тільки дизайнерів. У виробництві використовують найсучасніші технології та обладнання, що дозволяє отримувати ідеальний за своїми параметрами продукт, який користується попитом по всьому світу.

Практично вся продукція виготовляється за технологією подвійного випалу, що гарантує міцність, стійкість до зношування, яскравість відтінків, стійкість до ударних навантажень. Абсолютно всі зразки проходять суворий контроль якості, навіть найменший дефект може стати причиною бракування всієї партії.

Вироби відрізняються своїми чудовими експлуатаційними характеристиками: плитка прекрасно миється і очищається від жиру навіть із застосуванням хімічних засобів для чищення. Якщо ви використовуєте продукцію бренду для зовнішнього оформлення, можете бути впевнені: вона не вицвіте на сонці і не потріскається в найсуворіші зими.