Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

La Faenza

Товари брендуLa Faenza

Одна з найвідоміших в Італії і входить в топ світових компаній, що виробляють керамічну продукція, фабрика La Faenza вважається «законодавцем мод» в створенні оригінальної керамопліткі. Італійський виробник пропонує своє бачення того, як повинен виглядати керамограніт і кахельна плитка.

Основна особливість продукції компанії – найточніше «копіювання» природних і штучних матеріалів. Навіть визнані експерти в більшості випадків не відрізняють справжній мармур від його керамічної «копії» в лінійці колекцій La Faenza .

Витоки

Керамічне виробництво в провінції Фаенца є основою економіки регіону. Саме в цій області Італії вперше з’явилися центри виробництва кераміки, саме тут розташована «керамічна столиця» всього світу.

Засновником компанії і її духовним і креативним керівником став один з найвідоміших італійських дизайнерів Карло Дзаулі. Саме він став автором самих ексклюзивних і оригінальних колекцій, а також визначив цілі і шляхи розвитку виробництва на десятки років вперед.

Основною концепцією є «пошук елегантною совершенности». Тут спостерігається єдиний союз творчості і досконалість технологічного прогресу, які дали новий поштовх розвитку марки і зміцнили її позиції на світовому ринку.

Чому вам варто купити La Faenza

Серед десятків і сотень брендів, що випускають керамічні вироби по всьому світу, досить багато торгових марок, які можна віднести дійсно до якісних. Серед них можна виділити лише кілька по-справжньому елітних торгових марок, продукція яких вважається визнаним еталоном.

Одним з таких брендів, безсумнівно, є Ла Фаенца, основні переваги та гідності продукції якого:

  • найширший асортиментний ряд;
  • десятки колекцій самого різного спрямування;
  • унікальність і оригінальність плитки;
  • максимально жорсткі вимоги до якості вихідної сировини;
  • найсучасніші технології випалу і обробки;
  • контроль якості на кожному з етапів виробництва.

Керамічна плитка La Faenza має міжнародний сертифікат стандартизації EN 9001. Будучи лідером ринку, компанія не зупиняється на досягнутому, постійно перебуваючи в пошуку нових і оригінальних ідей для своїх майбутніх колекцій.

Керамогранітні вироби від італійського виробника практично не відрізняються від найпопулярніших природних і штучних матеріалів. Якщо і існує керамоплітка, що її відрізнити від дерева, граніту, мармуру або навіть текстилю, то це, без сумніву, продукція Ла Фаенца.