Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Pamesa

Товари брендуPamesa

Під маркою відомого іспанського бренду Pamesa Ceramica сьогодні випускає понад 24 мільйонів квадратних метрів плитки на рік, що на момент заснування заводу трохи більше 40 років тому здавалося недосяжним результатом. Торгова марка стала першою в Іспанії, що представила на ринку порцелянову плитку, після чого заслуги компанії були відзначені отриманням міжнародного сертифікату якості продукції.

Плитка Pamesa Ceramica – це високоякісний виріб, в провадженні якого використані інноваційні технологічні процеси і перевірені матеріали. Продукція відрізняється високою технологічністю (бренд отримав також нагороду в номінації «Мінімальний вплив на природу і економія її ресурсів»).

Особливості продукції і дизайну

Керамічна плитка Pamesa, купити яку в асортименті пропонує наш магазин, відрізняється дизайном, що запам’ятовується і яскравими квітами. Над зовнішнім виглядом деяких лінійок продукції працювала відомий дизайнер Агата Руїз де ла Прада, основним стилем творчості якої є насиченість кольорів і креативність малюнка.
Плитка ідеально підійде для облаштування найвишуканіших і розкішних інтер’єрів, починаючи від класики і закінчуючи арт-деко. Серед асортименту можна підібрати плитку з імітацією скляної мозаїки, дорогої тканини, натурального природного каменю, ручної вишивки.

Компанія Pamesa не спочиває на лаврах успіху, пропонуючи нові колекції з використанням сучасних технологій фотодруку, наприклад. Якщо ви шукаєте вишуканість стилю і одночасно бажаєте виділитися на тлі інших унікальними рішеннями в оформленні інтер’єрів, плитка Памеза Кераміка стане кращим вибором.