Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Radaway

Товари брендуRadaway

У нашому магазині представлена ​​продукція від найвідоміших брендів, ми гарантуємо якість і безпеку всіх виробів каталогу. Сантехніка Radaway – це стиль, витонченість, краса і естетика вашій ванній. Популярний польський бренд досить давно представлений на європейському ринку, його вибирають покупці з будь-яким рівнем достатку.
Дійсно, від різноманітності асортимент може піти обертом голова: десятки і сотні найменувань моделей душових кабін, дверей, піддонів та інших товарів дозволять підібрати потрібні елементи і аксесуари для вашого інтер’єру в будь-якому стилі.

Основний девіз і принцип бренду Radaway, купити продукцію якого за доступними цінами пропонує наш магазин, це: «Оригінальність ідей, втілених в незвичні цікаві форми». Якщо ви шукаєте обладнання для ванних кімнат, яке втілює всі ваші очікування, Radaway стане кращим вибором.

Особливості продукції

Торгова марка Radaway (сантехніка та супутні товари) вельми популярна на нашому українському ринку. Споживач вибирає продукцію бренду через кращого співвідношення ціни і якості, а також з-за оригінального і неповторного стилю.
Компанія намагається втілювати в своїх виробах всі останні інновації та використовувати сучасні технології, що дозволяє їй успішно конкурувати з великими гравцями ринку. Прикладом може служити спеціальне запатентоване покриття на склі Easy Clean, яке допомагає підтримувати чистоту поверхні без особливих зусиль.
Основним напрямком виробництва є душові кабіни, конструкції яких відрізняються використанням цілісних листів скла великої площі, витончених ручок, а також повною відмовою від вертикальних профілів. Це надає конструкції легкість і легкість, роблячи її вигляд неповторним.