Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Ragno

Товари брендуRagno

Один з найстаріших італійських виробників – бренд Ragno сьогодні, як і десятки років тому не втрачає свої позиції, пропонуючи споживачеві якісний і екологічний продукт найвищого ґатунку. Компанія була заснована в середині минулого століття і вже через десять років про торгову марку Ragno заговорили по всьому світу.
Основний напрямок діяльності фабрики на початку діяльності полягало у виробництві глазурованої плитки. Керамограніт Ragno з’явився дещо пізніше, коли основні конкуренти вже досить сильно зміцнили свої позиції на ринку.

Продумана стратегія розвитку і грамотні фінансові вкладення зробили свою справу: всього за пару років компанія вибилася в лідери і в виробництві та представленості керамограніта. Сьогодні продукція Раньо призначена для вирішення найширшого спектру завдань, починаючи від інтер’єрного оформлення і закінчуючи будівельними завданнями з облицювання фасадів будівель.

Подальший розвиток

В кінці 80-х компанія Ragno була придбана найбільшим італійським концерном Marazzi і увійшла до складу MarazziGroupSpa. У той же час бренд не втратив своєї індивідуальності і всього того, за що його вибирає кінцевий споживач:
найвищу якість вихідної сировини;
застосування сучасних технологій випалу;
контроль якості на кожному з етапів виробництва;
максимальний асортимент і більш ніж доступні ціни.

Торгова марка постійно розвивається і відстежує споживчі смаки. Сьогодні купити плитку Ragno можна найрізноманітнішого типу: в наявності керамограніт, фарфор, вироби з червоної глини, а також елементи скляної мозаїки.
Наша компанія готова задовольнити будь-який попит, пропонуючи максимально гнучкі рішення для інтер’єрів та екстер’єрів будівель промислового і житлового призначення. Обираючи продукцію італійського бренду, ви вкладаєте в розвиток екологічного виробництва: продукція отримала безліч нагород на спеціалізованих виставках і має сертифікацію ISO 9001 та ISO 14001.

З усіх питань закупівлі керамогранитной продукції Ragno звертайтеся за вказаними на сайті телефонами. Досвідчені фахівці більш детально розкажуть про найпопулярніші колекціях бренду і дадуть відповідь на запитання й відповіді. Пропонуємо різні варіанти оплати і забезпечуємо оперативну доставку в усі регіони України.