Ravak

Відомий і популярний у всій Європі чеська бренд Ravak ось уже третій десяток років радує шанувальників і любителів стильного і комфортного сантехніки якісної і безпечною продукцією. Компанія була заснована в 1991 році, з самого початку основним напрямком діяльності були і залишаються сантехніка і аксесуари для ванних кімнат. На сьогоднішній день Ravak є найбільшим виробником ванн і душових кабін серед всіх конкурентів в ЄС.

Ванна Ravak з гідромасажем і без, душові кабіни, піддони, штори, скляні двері, елітна сантехніка та інше обладнання завжди в наявності за найдоступнішими цінами в нашому магазині. Якщо ви шукаєте максимальну ефективність, відмінну функціональність, надійність і довговічність, купити Ravak стане кращим вибором.

Європейська якість, українська ціна

Сьогодні продукцію Ravak купувати стало доброю традицією не тільки серед клієнтів із середнім і високим рівнем достатку. Продумана цінова політика компанії і великий асортимент дозволяють запропонувати якісні вироби найширшому колу покупців.

Бренд завжди відрізнявся орієнтованістю на клієнта: побажання та очікування клієнта постійно знаходяться на першому місці. Співпраця з відомими дизайнерами і використання якісних матеріалів, безпечних і комфортних у використанні, спільні розробки з провідними дослідницькими центрами США і Європи, спрямовані на поліпшення якості продукції, визначили вибір покупців.
Вибираючи сантехніку Ravak, ви гарантуєте комфорт, зручність і безпеку щоденних процедур у ванній кімнаті. Крім того, догляд за продукцією також не зажадає особливих зусиль, завдяки спеціальному покриттю на виробах.