Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Тритон

Товари брендуТритон

Торгова марка Тритон (Росія) з’явилася на ринку сантехнічної продукції відносно недавно. У 2000 році тоді ще нікому не відома компанія поставила за мету створити першу акрилову ванну з використанням виключно вітчизняних технологій і матеріалів.

Роки зусиль і праці не пройшли даром: сьогодні ванни Triton купують клієнти по всій Європі, завдяки:

  • продуманому дизайну
  • якісним матеріалам
  • надійності і довговічності
  • також простоті догляду та обслуговування.

У 2010 компанія розширює випускається асортимент продукції: у продажу вперше з’являється меблі для ванних, а також душові кабіни Triton, піддони, рушникосушки та інші потрібні аксесуари.

Особливості бренду

Продукція Triton, купити яку в асортименті пропонує наш магазин, виготовлена ​​на власних виробничих потужностях, що дозволило максимально знизити собівартість без втрати якості. Власні дослідні тестові центри ведуть покроковий контроль на кожному етапі виробництва, що гарантує максимальну надійність, довговічність і мінімальний шлюб виробів.
Використанням останніх технічних інновацій і власних розробок вивели бренд в лідери ринку Східної Європи. На сьогодні продукція компанії Тритон не поступається, а за багатьма показниками і характеристиками навіть перевершує закордонні аналоги.

Будучи найкращим в співвідношенні ціни і якості, бренд не зупиняється на досягнутому, постійно розширюючи асортимент і пропонуючи кращі умови співпраці. Якщо ваш вибір – комфорт і безпеку за доступною ціною, Triton стане вашим надійним другом на довгі роки!