Меню
+38 (050) 604-14-15
+38 (073) 100-99-17 +38 (096) 100-99-18
Час роботи Пн-Пт 10:00-20:00 Сб 10:00-18:00 Нд 11:00-17:00
зворотний дзвінок

Villeroy & Boch

Товари брендуVilleroy & Boch

Бренду Villeroy Boch вже більше двох сотень років, що робить його одним з найбільш найстаріших виробників елітної керамічної сантехніки у всьому світі. Якщо охарактеризувати кількома словами напрямок діяльності компанії, то ними будуть «якість», «стиль», творчість »,« надійність ». Якщо і існує по-справжньому розкішна і стильна сантехніка, то це продукція від Виллерой і Бохан.

Трохи історії

Першим засновником компанії став Франсуа Бох, основне заняття якого полягало в лиття бронзових гармат. Після закінчення служби він вирішив спробувати новий перспективний напрямок – виготовлення кухонного посуду з тільки що з’явилася в Європі кераміки.
У 1748 році була відкрита перша фабрика, в якій були зайняті всі члени сім’ї Бох. Через півстоліття був придбаний другий завод, де використовувалося прогресивне для того часу устаткування й верстати: попит на керамічні вироби ріс і ручна праця вже міг задовольнити всі потреби клієнтів.

В цей же час на ринок виходить і конкурент Бохан – промисловець Ніколас Виллерой, який виробляє посуд по «британської» технології. Вийшло так, що обидва нових заводи виявилися досить недалеко один від одного, що навело їх власників на думку об’єднати зусилля і поділити весь ринок, ставши монополістами.
З 1798 року розпочинається славна історія бренду Villeroy & Boch, який славиться своєю незмінною якістю і витонченістю стилю, пропонуючи унікальну по комфорту і надійності продукцію для будь-яких ванних кімнат і самих елітних інтер’єрів.

Особливості продукції

Сьогодні купити Villeroy Boch означає придбати унікальне по конструкції і проекту виріб, створене для того, щоб гарантувати ваш комфорт в будь-яких умовах. Забудьте про стандартні раковинах, унітазах і ванних, мислите масштабніше і ширше разом з продукцією від найстарішого європейського бренду!
Взяти, наприклад, унітаз Villeroy Boch: вони залишить позаду практично кожного свого конкурента. Серед його особливостей:

  • спеціальне покриття Ceramicplus (захист від солей, відкладень, мікробів і неприємних запахів, завдяки високій міцності і повній відсутності пір);
  • технологія PurеAir (вбудована система поглинання неприємних запахів високотехнологічними фільтрами);
  • Omnia GreenGain – нова технологія для економії води (3,8 л води повний змив, 2 л – економний злив) при максимальній ефективності видалення забруднень.

Душові піддони і ванні від відомого бренду покриваються спеціальним матеріалом Quaryl (кварил). Він включає в себе акрил і природний кварц, що гарантує міцність поверхні, яскравість блиску і надійне зчеплення з ногами. Кваріл легко чиститься і практично повністю поглинає шум від падаючої води.